FAQ & contact

Binnenkort vind je hier een uitgebreide FAQ.

deMens.nu

Brand Whitlocklaan 87, bus 9
1200 Brussel
Telefoon: 02 735 81 92
lentefeest@deMens.nu
www.demens.nu

Je vindt hier een overzicht van de huizenvandeMens.


Humanistisch Verbond

Pottenbrug 4
2000 Antwerpen
Telefoon: 03 233 70 32
info@humanistischverbond.be
www.humanistischverbond.be

Je vindt hier een overzicht van de HV-Feestcomités.


Hujo

Pottenbrug 4
2000 Antwerpen
0468 06 60 66
info@hujo.be
www.hujo.be


Instellingen Morele Dienstverlening (IMD)

• PROVINCIE ANTWERPEN
INSTELLING VOOR MORELE DIENSTVERLENING
Jan van Rijswijcklaan 96 – 2018 Antwerpen
antwerpen@deMens.nu – tel. 03/259.10.80

• ADMINISTRATIEF ARRONDISSEMENT BRUSSEL-HOOFDSTAD (NL)
INSTELLING VOOR MORELE DIENSTVERLENING
Sainctelettesquare 17 – 1000 Brussel
brussel@deMens.nu – tel. 02/242.36.02

• PROVINCIE LIMBURG
INSTELLING VOOR MORELE DIENSTVERLENING
A. Rodenbachstraat 18 – 3500 Hasselt
hasselt@deMens.nu – tel. 011/21.06.54

• PROVINCIE OOST-VLAANDEREN
INSTELLING VOOR MORELE DIENSTVERLENING
Kantienberg 9D – 9000 Gent
gent@deMens.nu – tel. 09/233.52.26

• PROVINCIE VLAAMS-BRABANT
INSTELLING VOOR MORELE DIENSTVERLENING
Tiensevest 40 – 3000 Leuven
leuven@deMens.nu – tel. 016/23.56.35

• PROVINCIE WEST-VLAANDEREN
INSTELLING VOOR MORELE DIENSTVERLENING
Hauwerstraat 3C, 8000 Brugge
brugge@deMens.nu – tel. 050/33.59.75